Halk'a Hizmet Hakk'a Hizmettir
ismail.karayel@tbmm.gov.tr

“İnsanların en hayırlısı İnsanlara en faydalı olandır” anlayışıyla kapımız daima herkese açık olacaktır

MTTB'ye Gönül Vermiş İki Cumhurbaşkanı Meclis Başkanı Başbakan ve İsmail Emrah Karayel Birlikte

Meclis Başkanı Sayın İsmail Kahraman ve Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel

Teşekkürler Kayseri Teşekkürler Türkiye İlk Günkü Aşkla Durmak Yok Hizmete Devam

Toroslardan Erciyes'e Yükselen Ses Tomarza tanıtımına büyük ilgi
 
Toroslardan-Erciyese-Yukselen-Ses-Tomarza-tanitimina-buyuk-ilgi
13 Aralık Pazar Gecesi İstanbul’da Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen Toroslardan Erciyese Yükselen Ses Tomarza" tanıtım toplantısına Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel’de katıldı.İstanbul’un dört bir yanından gelen misafirlerle programın yapılacağı alan doldu taştı. Program, konukların ve protokolün yerini alması ile birlikte İstiklal Marşı okunması ve Saygı Duruşu ile başlarken heyecan ise her geçen dakika yükseldi. Programın bir bölümünü ise Kayseri TV1 canlı olarak verdi.

 

Programın başlaması ile, Tomarzalılar Vakfı Başkanı Ramazan Sarı, TÜMKAYDER Başkanı Fatih Doğan, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Kayseri Milletvekili İsmail Karayel, Ak Parti MYK Üyesi Kurucular Kurulu Başkanı Yaşar Karayel, Esenler İlçesi Kaymakamı Yüksel Ünal, Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Tomarza Kaymakamı Engin Uysal başta olmak üzere bazı dernek başkanları protokol konuşmaları yaptılar.

Protokol konuşmalarının ardından Tomarza Tanıtım Programına geçildi. Tanıtım Programının sunuculuğunu Tomarza İlçesi Yavuzselim İlkokul Müdür Yardımcısı Levent Ünal’ın güzel sunumu ile Tomarza Kaymakamlığı tarafından aylarca süren çalışma neticesinde ortaya çıkan ve Tomarza İlçesinin Kültürel ve Ekonomik değerlerini ön plana çıkaran Tomarza Tanıtım Kitabı (Toroslar’dan Erciyes’e Yükselen Ses Tomarza Kitabı) ve Tomarza Tanıtım Filmi katılımcılara izletildi.

Programın sonlarına doğru Tomarza YİBO öğrencilerinden oluşan Mehteran Takımının gösterisi ise programa katılanlara adeta büyüleyerek geceye damgasını vurdu. Mehteran takım gösterisini programa katılan konuklar tarafından ayakta alkışlandı.

Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel: "Organizasyon için Tomarza Kaymakamlığına, Tomarzalılar Vakfı’na ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz."         

İlgili Resimler