Halk'a Hizmet Hakk'a Hizmettir
ismail.karayel@tbmm.gov.tr

“İnsanların en hayırlısı İnsanlara en faydalı olandır” anlayışıyla kapımız daima herkese açık olacaktır

MTTB'ye Gönül Vermiş İki Cumhurbaşkanı Meclis Başkanı Başbakan ve İsmail Emrah Karayel Birlikte

Meclis Başkanı Sayın İsmail Kahraman ve Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel

Teşekkürler Kayseri Teşekkürler Türkiye İlk Günkü Aşkla Durmak Yok Hizmete Devam

Tomarza Atıksu Tesisi temel atma töreni'ne İsmail Emrah Karayel'de katıldı
 
Tomarza-Atiksu-Tesisi-temel-atma-torenine-Ismail-Emrah-Karayelde-katildi
Tomarza İlçesine geçtiğimiz günlerde temeli açılan Tomarza Atık Su Arıtma Tesisinin temel atılması için Tomarza Belediye Binası önünde temel atma töreni düzenlendi. Törene, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çekil, Ak Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri Ak Parti Milletvekili Adayları olan İsmail Emrah Karayel, İsmail Tamer, Avşar Arslan başta olmak üzere Tomarza Esnaf Odası Başkanı Yaşar Polat, Tomarza Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk ve çok sayıda Tomarzalılar katılım yaptı.
 
Misafirlerine ev sahipliği yapan Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, konuklarını bir bir karşılayarak program hakkında kısaca kendilerine bilgi verdi. Program, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in tören alanına gelmesi ile birlikte program başladı. İstiklal Marşı ve Saygı duruşunun ardından açılış konuşmasını yapan Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık bu güne kadar belediyenin hizmetlerinden bahsederek Ak Parti kuruldu kurulalı Tomarza İlçesinin ciddi hizmetler aldığını belirten bir konuşma yaptı.
 
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ise yapmış olduğu konuşmasında Büyükşehir Yasasından bahsederek artık Büyükşehirlerin sadece il merkezlerinde bulunan ilçelere yatırım yapmayacağını aksine bu zamana kadar büyükşehirden faydalanamayan ilçelere daha fazla yatırım yapılacağından bahsederek Tomarzalıların hayır duasını istedi.
 
Son konuşmacı olan Kayseri Ak Parti Milletvekili Yaşar Karayel, programa katılan Kayseri Ak Parti Milletvekili adaylarını tek tek tanıttı. Daha sonra sözü hiç yuvarlamadan direk 1 Kasım seçimlerine getiren Karayel, 7 Haziran’da Tomarza İlçesinde sandıktan çıkan sonuçlardan hiç memnun olmadığını yineleyerek Tomarzalıları eğer İstikrar Devam etsin, Ülkeniz, İliniz ve ilçeniz yatım yapılsın diyorsanız 1 Kasımda oylarınızı AK Parti’ye vermeniz gerektiğini belirten bir konuşma yaptı.
 
Akşam saatlerine kadar Pazar ve Çarşı esnafını gezen Kayseri Ak Parti Milletvekili adayları hem ilçe halkı ile sohbet ettiler hem de ilçe halkının oylarına talip oldular.

İlgili Resimler